Do Prahy míří levné hotelové řetězce. První je B&B Hotels

24.07.2013 12:43

Doba, kdy v Praze ve velkém vznikaly nové hotely, je pryč. Výjimkou jsou takzvané budget hotely, zejména ty provozované renomovanými mezinárodními operátory.

Těsně před otevřením je první takový hotel francouzské společnosti B&B Hotels a ve výstavbě je Motel One, který bude provozovat stejnojmenná německá skupina.

"Otevřeme v první polovině srpna. Cílovou skupinou jsou jak přímí klienti prostřednictvím naší webové stránky, tak hlavně firemní klientela," říká Jan Strnad, manažer B&B Hotel Praha City, který stojí v ulici Prvního pluku poblíž Florence a je prvním hotelem francouzské skupiny v Česku.

Hotelová společnost B&B Hotels sází na větší počet pokojů a výhodnou cenu, kterou získá osekáním běžných hotelových služeb. Kromě 160 pokojů nabídne za příplatek snídani formou samoobsluhy, nápoje z automatů a parking. V ceně ubytování je WiFi internet a přístup ke sportovním a filmovým TV kanálům.

Hotel nemá restauraci a klasické služby jako například pokojový servis, telefon nebo klasické skříně na pokoji či možnost nechat si vyprat a vyžehlit oblečení.

Hotel bude mít pevné ceny bez jakýchkoliv slev včetně slev pro CK, cena za 1/1 bude 59 EUR, 1/2 pak 69 EUR a snídaně 7,5 EUR.

Společnost B&B Hotels v současné době provozuje 270 hotelů ve Francii, Německu, Itálii, Polsku, Portugalsku a Maroku.

 

Zpět