Video jako marketingový nástroj - prezidentská apartmá

Video se díky moderní technice stává stále více využívaným marketingovým nástrojem nejen v segmentu hospitality. Kouzlo videa spočívá v autentičnosti, hudebnímu podbarvení a efektu střihů. A vždy se video nemusí zpracovávat profesionálně, někdy postačuje i "obyčejné", které má svůj příběh, zaujetí a vypovídající hodnotu.

Nahrávat videa umožňují mnohá zařízení, dnes už od chytrých telefonů až po speciální kamery v nejkvalitnějším rozlišení.

Videa lze umísťovat jak na webové stránky hotelů, na   sociální sítě, blogy, ale i přímo promítat v prostorách hotelů ve veřejných částech nebo v pokojích prostřednictvím hotelového televizního programu.

Hotelová videa by měly mít nosný prodejní prvek jak okamžitý, tak následný, tj. pozvání na budoucí ubytování, případně s uvedením výhodnosti opakované návštěvy nebo speciální nabídkou.

Odpoutejte se od zažitých marketingových strategií hotelového marketingu a vhněte se do virtuálního světa, zkoušejte a vymýšlejte nové moderní marketingové strategie a začleňte se mezi ty, o kterých se říká - Jdou s dobou ...

Prezidentské apartmá hotelu InterContinental v Praze

Prezidentské apartmá hotelu Imperial v Karlových Varech