12.12.(20)12 - poslední unikátní datum - neopakovatelná marketingová příležitost

 10.10.(20)10,  11.11.(20)11 a nyní nás čeká to poslední 12.12.(20)12. Přemýšliví marketéři vsadili na hru čísel, na numerologii a víru lidí v čísla.

K významnému datu se dají využít nejen zajímavé číselná vyjádření převedená na výhody, členství, bonusy či slevy. Stačí jen popřemýšlet a zkusit kombinovat hru čísel a k ní i nějaká povšechně známá přirovnání nebo vyjádření - hodiny a měsíce a jejich díly a násobky, stejně tak samotné číslo dvanáct se svými součiny, násobky a děliteli, zvěrokruh, dvanáct hodin spánku, půl dne, pohádka dvanáct měsíčků, dvanáctý hráč, dvanáct apoštolů, dvanáct míst Česka v UNESCO, dvanáct hvězd na vlajce EU, za pět minut dvanáct, tucet je dvanáct, dvanáct do tuctu, 12 voltů, dvanáct na druhou, stopa má dvanáct palců a tak bych mohl pokračovat dál.

Dvanáctka, jak vidíte výše, patří mezi tak trochu magická čísla, už je tím, že je 12 měsíců v roce, čímž se dvanáctka objevuje v mnoha kalendářích, náboženstvích (dvanáct hvězd okolo hlavy Panny Marie) a jejich period. K tomu všemu můžete vymyslet a prezentovat tu nejlákavější nabídku, která nemusí mít pouze jednorázovou účinnost.

Dokážete využít posledního unikátního data?

A když bude chtít, pošlete vaše nápady, rádi je uveřejníme.