Dovolená v Česku - trend letošní dovolené

Dovolená v Česku - to letí! Je mottem spuštěné masivní kampaně CzechTourismu na podporu domácího cestovního ruchu.

Po období žní výjezdového cestovního ruchu do zahraničí se pozornost klientely obrací k využívání tuzemských nabídek trávení letních dovolených na území Česka. Tento trend není jen následkem celosvětové ekonomické krize, která zasahuje v maximální míře právě cestovní ruch, ale i náznakem zlepšujících se podmínek cestování v tuzemsku, zlepšování úrovně poskytovaných služeb a nabídek kvalitního ubytování, programů, akcí  a zábavy.

Česko již v současné době nabízí luxusní až exklusivní možnosti ubytování, služby a péči. Lázeňské komplexy se předhánějí v nabídce, hotelová zařízení ve službách a kempy v ucelených programových angažmá.

Předpoklad pro hlavní sezonu dovolených za rok 2010 je až 60% trávení dovolené tuzemců v Česku, dalších 10% není zatím rozhodnuto. Tato čísla jednoznačně dávájí podnět pro domácí poskytovatele služeb cestovního ruchu a to nejen hotelových, restauračních, lázeňských, agro a bioturistiky, ale i doplňkových, tj. půjčoven, servisů, sportovních a kulturních areálů, drobných výrobců a pěstitelů, zkrátka všech, kteří mohou dovolenkářům poskytnout své služby.

Je nasnadě nepropásnout tuto možnost, hned zkraje se čile zapojit do nabízené kampaně "Dovolená v Česku - to letí!" a vhodně jí využít pro svůj podnikatelský prospěch.

Je čas zaměřit pozornost na domácí klientelu, využít trendové poptávky po lázních, relaxaci, aktivní dovolené, ale i po adrenalinu, zážitku, kvalitní kultuře, gastronomii a poznávání.

Pokud budete hledat nápady, zde je několik vhodných zdrojů :
www.kudyznudy.cz
www.toulavakamera.cz
www.turistika.cz
www.atlasceska.cz

 

Dovolená v Česku - to letí! S rodinou po Česku - to letí!
   
S kamarády po Česku - to letí! Romantika v Česku - to letí!